Jdi na obsah Jdi na menu

Ženy odehrály 27.10.2012 svůj další turnaj v Rousínově

28. 10. 2012

Ženské družstvo přiváží ze čtvrtého turnaje poctivě vybojované 3 body, když nejprve nestačilo na Hattrick Brno a poté zdolalo Uherský Brod. Hráčky Hattricku byly odhodlané vrátit nám porážku z prvního vzájemného měření sil, a jelikož ani my nepřijeli do Rousínova rozdávat body, byl k vidění bojovný a zajímavý florbal. Klíčovým momentem byla rychlá ztráta vedení 3:2, získaného bleskově využitou pře

silovkou. Za stavu 3:3 jsme pak udělali dvě zbytečné chyby v obranné činnosti a v závěru ani přes enormní snahu nedokázali skóre dotáhnout. Ve druhém zápase jsme naopak měli co Brodu oplácet my, na soupeře jsme pořádně vlétli a postupně navyšovali skóre až na 5:1. Ve druhé třetině jsme však začali víc zmatkovat než hrát, výsledkem čehož byly tři rychlé góly v naší síti. Ve třetí třetině se ale holky vrátily zpátky na zem a vítězství se zkušeně pohlídaly.
Aligators - Hattrick 3:5 branky: Jindra Žáčková ml. 2x, Lenka Nováková
Aligators - Uherský Brod 8:5 branky: Lenka Nováková 3x, Veronika Palánová, Jana Pražáková, Klára Nováková, Lída Sejáková, Lída Žáčková