Jdi na obsah Jdi na menu

Žákyně sehrály v neděli 4.11.2012 svůj třetí turnaj v lize mladších žáků

První zápas sehrály s hráči Bulldogs Brno, kde se holky nezalekly týmu zvučného jména a šly do zápasu s velkým nasazením. Bohužel branky střílel hlavně soupeř, a však holkám se podařilo vstřelit sice jednu, ale velice krásnou branku po výborné herní kombinaci. První třetina skončila 1:3, druhá 0:4 a třetí 0:2.

Ve druhém zápase nastoupili proti Dubňanům, kde sehrály od začátku velice vyrovnaný zápas. Na obou stranách bylo hodně šancí, ale Dubňany byly lepší při koncovce. Holkám se bohužel nedařilo dotáhnout pěkně rozehrané kombinace do konce a vstřelit více branek  než jednu. První třetina skončila 0:0, druhá 1:2 a třetí 0:2.

Třetí zápas proti Znojemským holkám byl od začátku v naší režii. Holky nepustily Znojemačky k žádné vyložené akci a když už, tak ji bez problému zlikvidovala brankařka. Naopak se začalo dařit proměňovat šance a díky tomu se podařilo zvítězit. První třetina skončila 2:0, druhá 1:0 a třetí 1:0.

V posledním zápase děvčata nastoupila proti  mixu dívčího a klučicího týmu z Židenic, kde je soupeř na začátku zaskočil a po první třetině se ujal vedení. Holky se ale nedaly a během druhé třetiny se jim podařilo výsledek převrátit na svoji stranu. V třetí třetině už holky nedaly soupeři šanci a jednoznačně ji herně i golově ovládly a zápas jednoznačně vyhrály. První třetina skončila 1:2, druhá 2:0 a třetí 5:1.

Turnaje se účastnilo 15 hráček z 20 možných. Holky odehrály skvělý turnaj, ne jen že měly stejné nasazení a bojovnost jako v předchozích turnajích, ale začaly si vytvářet i pěkné herní kombinace a krásné brankové šance. Jako trenér jsem velice spokojen a doufám, že tento trend bude pokračovat.

FbC Aligators ZŠ Pozořice dívky – itelligence Bulldogs Brno   1:9

FbC Aligators ZŠ Pozořice dívky – SFK Slovácko - FATR Dubňany   1:4

FbC Aligators ZŠ Pozořice dívky – TJ Znojmo STRABAG - G   4:0

FbC Aligators ZŠ Pozořice dívky – TJ Sokol Brno Židenice - G  8:3

Sestava: Lenka Stejskalová 13, Ivana Hofferíková 12, Kateřina Říčánková 3, Nikola Danielová 9, Martina Lvová 7, Markéta Viktorinová 10, Petra Filipová 4, kapitánka Lucie Honková 16, Michaela Kozáková 15, Tereza Krupicová 17, Ester Dvořáčková 2, Anna-Marie Nahodilová 8, Klára Zítková 5, Petra Jeřábková 14 a bankařka Nikol Pehalová 1,