Jdi na obsah Jdi na menu
 


První turnaj juniorek v OFL v Dambořicích

6. 10. 2012

V sobotu 6. 10. se uskutečnil první turnaj orelské ligy juniorek. Pořádajícím družstvem jsme byli my, Orel Šitbořice. Neměli jsme k dispozici žádnou gólmanku, a tak se do brány postavila Maruška Halasová. Zbytek týmu byl poskládaný z žen a dorostenek, které jsou členkami šitbořické jednoty a k tomu hostující Verča Palánová. Maskotů jsme měli dostatek, zbývalo předvést florbalové umění.

V prvním zápase jsme narazili na tým Brno- Bohunice, který je naším odvěkým rivalem v orelských soutěžích.  Opět byl zápas v některých chvílích vyhrocený. Když se přehoupla druhá polovina zápasu, tak nás soupeřky několikrát přehrály v osobních soubojích a kombinaci a vstřelily většinu gólů zápasu, který nakonec skončil vysokým rozdílem 1:7.

Ve druhém zápase byly naším soupeřem hráčky z Boskovic. Zápas se vyvíjel od počátku jiným směrem než ten předchozí.  Soupeřky byly zřejmě méně zkušené než my a tak bylo místo pro naše kombinace, ze kterých jsme dokázaly vstřelit góly.  Zápas skončil výsledkem 11:0. Musím vyzdvihnout čisté konto gólmanky, která svůj úkol zvládla výborně.

Po prvním turnaji jsme v tabulce na třetím místě a věříme, že se nám příště bude dařit zase o trochu víc a přivezeme plný počet bodů. 

                                                                                   Lenka Nováková

 

061020123320.jpg