Jdi na obsah Jdi na menu

Muži B odehráli svůj první turnaj v sobotu 20.10.2012 v Dubňanech

24. 10. 2012

První zápas začal velice zmateně a nekoncentrovaně. Hráči se sžívali s novou taktikou a sestavou a díky chybám, jak v obraně tak útoku, jsme první třetinu prohráli 5:1. V druhé třetině se výrazně zlepšilo bránění a dokonce si hráči vytvořili i brankové šance, ale podařilo se překonat brankaře jen v přesilovce. Druhá třetina tedy skončila 1:1 a třetí 0:1. Konečný výsledek byl tedy 2:7.

Druhý zápas začal o poznání lépe, třebaže soupeř vstřelil první branku, ale také zároveň poslední. Postupně jsme si začali vytvářet brankové příležitosti a ve třinácté minutě se podařilo i jednu proměnit. V druhé třetině to vypadalo obdobně. Spousta příležitostí a pouze jedna branka. V závěrečné třetině ještě soupeř zatlačil a díky skvělému výkonu brankaře a výbornému bránění hráčů se mu nepodařilo vstřelit gól. Naopak nám se dařilo. Vstřelili jsme hned dvě branky a po třetinách 1:1, 1:0 a 2:0 jsme zápas vyhráli 4:1.

Na závěr bych řekl, že se podařilo vytvořit velmi kvalitní sestavu hráčů, i přesto, že je zde značné věkové rozpětí.  Hráči se především florbalem baví a výsledek je jen ta třešnička na dortu. Jsem moc rád, že můžu v tomto týmu hrát a trénovat.

Sestava: Jan Němeček 6, Rostislav Zouhar 20, Marcel Lanžhotský 7, Tomáš Kallus 5, Michal Hofferík 77, Jakub Krupička 3, Daniel Petlák 2, Jaroslav Hála 75, Daniel Konečný 22, Rostislav Ondráček 16, Tomáš Chromý 4, David Štěpánek 8, Martin Horák 14, Tomáš Hradečný 71, Zbyněk Sekanina 1,