Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mladší žáci si připsali do tabulky důležité 3 body

18. 11. 2012

V sobotu 10. listopadu odehráli mladší žáci 2. turnaj v Orelské lize – divize Jih. Cesta byla dlouhá, protože se hrálo v krásné, ale daleké hale v Nezamyslicích, v Olomouckém kraji, hned za hranicemi Jihomoravského a Zlínského kraje. Přes nečekaně velké problémy se skládáním sestavy – jeli pouze 4 hráči do pole a jeden brankář (neměli jsme žádného hráče na střídání), tak kluci nakonec odehráli zajímavá utkání.

V prvním utkání se jim postavil pořádající tým z Vyškova. Soupeř byl lídrem tabulky a vyhrál nad naším týmem na předchozím turnaji velkým rozdíl. Začátek utkání byl výborný. Hned v druhé minutě se náš tým ujal vedení. Následně jsme měli během dalších minut 6 obrovských šancí, které bohužel útočníci zahodili. V půlce první poloviny se ale hlavního slova ujal soupeř a jen brankář několika fantastickými zákroky zabránil většímu přísunu branek do naší sítě. První poločas skončil 2:3 z našeho pohledu. V druhém poločase už ale náš brankář nedokázal hasit obrovské chyby našich obránců a zápas nakonec skončil jednoznačnou prohranou 4:9. I tak hráči podali dobrý výkon a jen těžko říci, jak by zápas dopadl při plné sestavě našeho týmu. Jen mimochodem, soupeř měl 14 hráčů do pole.

V druhém zápase jsme se postavili soupeři z Brna Řečkovic. Provedli jsme změnu na pozici brankáře, když jsme do této pozice přesunuli útočníka Tomáše Cvrčka, a místo něj poslali do pole Vítka Soukupa. V zápase jsme jasně dominovali. Konečný výsledek 11:0 odpovídá předvedené hře. I tak měl ale náš brankář několik skvělých zákroků.

Díky získaným 3 bodům je stále reálné, že by naše družstvo postoupilo na finálový turnaj. Kluci si turnaj užili a už se těší na další turnaj, který se odehraje 8. prosince na Lesné. 

                                                                                            Milan Veselý

mladsi-zaci.jpg