Jdi na obsah Jdi na menu
 


Elévové a elévky odehráli svůj poslední turnaj a postoupili do finále

  Družstvo elévů a elévek FbC Aligators Orel Šitbořice odehrálo v neděli 17.3.2013 svůj poslední turnaj v Orelské florbalové lize ve Slavkově u Brna. Náš tým na tomto turnaji musel odehrát dvě kola a dohrát tak zápasy z turnaje v Uherském Hradišti, jehož se nezúčastnil. Tým, složený z 6 holek a 4 kluků s rozsahem ročníků 2001 až 2005, odehrál tedy šest zápasů místo původních tří. Tým čekaly dva zápasy s Uherským Hradištěm, Uherským Brodem a Domanínem.

  Turnaj proběhl v pohodové atmosféře. U našich hráčů a hráček se projevila nezkušenost a nevyhranost. Pro některé to byl dokonce první turnaj, i přesto se však díky nadšení a bojovnosti dokázali prosadit. První zápasy, především proti Uherskému Brodu a Uherskému Hradišti, začali naši hráči velice rozpačitě. Postupně zlepšili bránění a začali se prosazovat i střelecky. Bohužel na Uherské Hradiště a Uherský Brod to nestačilo ani v druhých zápasech. Za to proti Domanínu se prosadili v obou utkáních. Domanín měl sice převážně starší hráče, ale zároveň také více nezkušených. Díky skvělému bránění, krásným nahrávkám a střelbě, podložené dobrým výkonem brankařek, se povedlo oba zápasy s Domanínem vyhrát.

   Celkově z pozice trenéra hodnotím turnaj jako povedený. Vše proběhlo v klidné atmosféře, hráče to bavilo a moc si to užili. To je hlavní. A pokud budou nadále poctivě trénovat, jistě dosáhnou i větších úspěchů. Teď je čeká ještě finále OFL elévů 6.4.2013 v Uherském Hradišti.

FbC Aligators Orel Šitbořice – Orel Uherské Hradiště   0:4

FbC Aligators Orel Šitbořice – Orel Domanín   4:2

FbC Aligators Orel Šitbořice – Orel Uherské Hradiště   2:5

FbC Aligators Orel Šitbořice – Orel Uherský Brod   3:6

FbC Aligators Orel Šitbořice – Orel Uherský Brod   0:3

FbC Aligators Orel Šitbořice – Orel Domanín   5:3

Sestava:, Eva Filipová 10,  Vojtěch Zouhar 9, Kateřina Vokálová 6, Jan Valíček 14,  Lenka Holacká 12, Ludmila Halasová 8, David Sirný 4, Martin Tošer 5,                    Jitka  Kurdiovská brankařka, Veronika Halasová brankařka

    
                                                                            Jaroslav Hála - trenér

elevove.jpg