Jdi na obsah Jdi na menu
 


Elévové a elévky odehráli 27.10.2012 svůj první turnaj v Uherském Brodě

28. 10. 2012

   27.10.2012 odehrál tým elévů a elévek svůj první turnaj Orelské florbalové ligy v Uherském Brodě. Tým byl složený z 6 holek a 3 kluků ve věku 7 až 11 let. Někteří z nich odehráli své první utkání, a proto se na turnaj moc těšili. Původně bylo v plánu odehrát tři utkání, a to s Domanímem, Uherským Brodem a Uherským Hradištěm, ale bohužel se Uherské Hradiště nedostavilo. Tedy odehrála se jen dvě soutěžní utkání a další dvě mimo soutěž.

   První zápas začal dost nejistě a projevila se nezkušenost týmu a brzo jsme obdrželi hned 3 branky. Děcka se ale nevzdali a podařilo se jim vstřelit dvě branky, a pokud by byl čas zápasu delší, jistě by srovnali, ale ten chyběl a zápas skončil 2:3. Druhý zápas byl zápas s Domanínem, který měl ve svém týmu šikovné kluky, ale nezkušené a díky naši převaze se podařilo tento zápas vyhrát 6:0.

   Další dva mimosoutěžní zápasy se odehrály v podobném duchu, ale celkově výsledek celého turnaje nebyl důležité, hlavní bylo, že si děcka skvěle zahráli a moc je to bavilo. Celý turnaj byl pak okořeněn pozváním týmu do KFC na hranolky a návštěvou zápasu žen v Rusínově, kde děcka suprově fandili. Doufám, že se taková atmosféra zůstane i na další turnaje.

Sestava: Kateřina Vokálová 6, Veronika Halasová 16, Eva Filipová 10, Jan Valíček 5, Zdeňka Přibylová, Ludmila Halasová 8, Marek Schnirch 12, Vojtěch Zouhar 9, Jitka Kurdiovská 1,                                                                                          

                                                                             Jaroslav Hála - trenér

elevove-orel-sitborice.jpg