Jdi na obsah Jdi na menu

Druhý turnaj dorostenců v Jedovnici

11. 10. 2012

V neděli 8. 10. 2012 dorostenci odehráli 2. turnaj sezóny. V Jedovnici se proti nim postavili soupeři z týmu FbC Sokol Slavkov a Gullivers Sokol Brno I B. První zápas se Slavkovem se týmu velmi podařil. První čtyři branky vstřelil Pavel Soldán. Zdálo se, že nikomu dalšímu se skórovat nezdaří. Po spoustě spálených obrovských šancí, se podařilo nejen Denisovi Jakubcovi, ale i ostatním vměstnat míček do sítě přes obrovského brankáře. Za zmínku stojí i výkon obránce družstva Dominika Krála, který vstřelil víc gólů než za poslední sezónu.

Dorostenci s tímto soupeřem neměli až na dva proměněné protiútoky žádné problémy. O tom svědčí také konečný výsledek 15:2.

V druhém utkání, po dobu prvních dvou třetin, byl problém překonat palbou Gulliverského brankáře. Nestačil na něj ani nájezd pod taktovkou Čestmíra Sekaniny. První vlaštovka přiletěla až po střele ve třetí třetině od Jana Krmeli, kterou dorazil Jakub Svoboda.  Poté góly padaly do Gulliverské branky o sto šest, i přes mokrou podlahu pod děravou střechou, kde nejeden hráč uklouzl. Poslední hvizd rozhodčího byl za stavu 6:0.