Jdi na obsah Jdi na menu

Dorostenci nezvládli vyrovnaný zápas o první místo

25. 10. 2012

V neděli 21. října odehráli dorostenci 3. turnaj sezóny. Turnaj se konal v Rousínově, kde se proti nim jako první postavil tým TJ Sokol Brno Židenice. V tomto utkání si mužstvo věřilo a mělo jasný cíl – 3 body. To se jim také podařilo, aniž by se hráči nějak výrazně snažili. Naši dorostenci diktovali tempo hry. Hrálo se jen na jednu bránu. Židenice se snažili alespoň bránit, ale ani to se jim moc nedařilo. O tomhle zápase ani není, co víc komentovat. Konečný výsledek byl 15:0.

Hráči po výhře nad Židenicemi byli dobře naladění a připravení na druhý zápas tohoto dne, kde se proti nim postavil mnohem těžší soupeř – TJ Znojmo STRABAG. V úvodu zápasu byli naši dorostenci ve velké pohodě, protože už po třech minutách měli náskok o dvě branky, které vstřelil Pavel Soldán a Jan Krmela. Ovšem po naších třech katastrofálních chybách Znojmo dokázalo otočit skóre a stav byl 2:3. Trenér si vzal time-out, aby se hráči uklidnili a řekl jim, jak mají hrát. Hráči se rychle vzpamatovali a takové chyby naštěstí už nedělali. První třetina skončila za stavu 2:3. Ve druhé třetině padl jediný gól, a to vyrovnávací na 3:3, který vstřelil opět Pavel Soldán. Začátek třetí třetiny přinesl další rychlý gól, tentokrát ale do naší branky. Stav 3:4 se dlouho neměnil. Teprve až na začátku deváté minuty třetí třetiny Znojmo vstřelilo svůj pátý gól. Na tohle ale dokázal odpovědět Jakub Svoboda a snížil na 4:5. To naše hráče samozřejmě nabudilo a není divu, že si Znojmo vzalo oddechový čas. Konečný výsledek, i přes velkou snahu vyrovnat, nakonec zůstal stejný, 4:5. Hráči byli zklamáni, protože vyhrát se dalo. Minimálně remíza by byla spravedlivá, protože při dvou našich šancích zazvonila branková konstrukce.